O společnosti

Naše společnost poskytuje nejvyšší kvalitu služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany (BOZP a PO) včetně koordinátora BOZP. Zaměřujeme se i na ochranu životního prostředí (OŽP). Provádíme a zajišťujeme školení zaměstnanců a vedoucích pracovníků. Našimi zákazníky jsou společnosti všech velikostí i zaměření. Jsme držiteli systému řízení ISO 9001. Na trhu se pohybujeme již řadu let. Za naši práci mluví řada velkých zakázek, které jsme zveřejnili v referencích. Vyzkoušejte nás i Vy a kontaktujte nás! Kvalitu našich služeb garantujeme!

Bezpečnost práce je nedílnou součástí práv a povinností každého zaměstnavatele. Pro snadnější orientaci v této problematice jsme tady pro vás my. Rádi vám pomůžeme - zajistíme potřebnou dokumentaci a vyřešíme veškeré vaše potřeby v této oblasti.

Samozřejmostí je zajištění výkonu funkce koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi ve fázi přípravy a následné realizaci stavby. Dále jsme schopni Vám poskytnout služby externích pracovníku v oblasti BOZP mají certifikát OOZ BOZP. Provádíme interní audity systém ISO 9001, 14 001 a OHSAS 18 000.

Organizační schéma společnosti WARD Co., spol. s r.o.

Naše služby

Novinky

09.09.
2013

Aktualizace seznamu služeb

Aktualizovali jsme seznam dílčích služeb u stránky BOZP, PO, Koordinátor BOZP, Školení, Ochrany životního prostředí a Balíčků služeb. Podívejte se, které služby jsme přidali!

09.06.
2013

Rozšířili jsme nabídku našich služeb v oblasti enviromentální ochrany

Nově poskytujeme komplexní služby v oblasti ochrany životního prostředí ve vztahu k činnostem podniku. Zaměřujeme se na odborné poradenství, školení, zpracování dokumentace a další. Více o ochraně životního prostředí.

Zobrazit všechny novinky

Kontaktujte nás

Pokud zde nenaleznete nějakou Informaci, která je pro Vás důležitá, budeme rádi, když nás kontaktujete prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo na našich kontaktech. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Ward Safety s.r.o.