Náš tým

V našem týmu jsou jen zkušení odborníci v oblasti Bezpečnosti ochrany zdraví při práci a Požární ochrany, kteří jsou stoprocentně orientováni na potřeby klienta. Všichni naši pracovníci pracují týmově. Někteří z nich jsou rovněž držiteli prestižních certifikátů a ocenění v oblasti BOZP v rámci projektu Evropské Unie (Supervisorskil, Udělej změnu…). Jsme schopni s klientem komunikovat v anglickém i německém jazyce.

 

Vyřešíme Vaše systémové i dílčí problémy. Pomůžeme nastartovat i zavést systémy řízení BOZP a to k Vaší plné spokojenosti. Budeme velmi rádi, projevíte-li zájem o naše služby.

Naše služby

Novinky

09.09.
2013

Aktualizace seznamu služeb

Aktualizovali jsme seznam dílčích služeb u stránky BOZP, PO, Koordinátor BOZP, Školení, Ochrany životního prostředí a Balíčků služeb. Podívejte se, které služby jsme přidali!

09.06.
2013

Rozšířili jsme nabídku našich služeb v oblasti enviromentální ochrany

Nově poskytujeme komplexní služby v oblasti ochrany životního prostředí ve vztahu k činnostem podniku. Zaměřujeme se na odborné poradenství, školení, zpracování dokumentace a další. Více o ochraně životního prostředí.

Zobrazit všechny novinky

Kontaktujte nás

Pokud zde nenaleznete nějakou Informaci, která je pro Vás důležitá, budeme rádi, když nás kontaktujete prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo na našich kontaktech. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Ward Safety s.r.o.